https://www.youtube.com/watch?v=nI_JQxfWQms

Stavíme první lezeckou stěnu v Letovicích a potřebujeme vaši pomoc

STAVÍME PRVNÍ LEZECKOU STĚNU V LETOVICÍCH

Naše organizace ELIM Letovice pracuje s dětmi a mladými lidmi už 11 let. Před 3 lety jsme díky veřejné sbírce odkoupili diskotéku Fabrika, kterou svépomocí měníme na volnočasové centrum. Pod dohledem odborníků mimo jiné stavíme první lezeckou stěnu v Letovicích, která bude sloužit nejen dětem a mladým lidem z volnočasového klubu Plán B.

LEZECKÁ STĚNA PRO DĚTI Z KLUBŮ I VEŘEJNOST

Na našich klubech se věnujeme dětem a mladým lidem ve věku 7 – 18 let.  Boulder přímo na Fabrice by tak nabídnul skvělé vyžití všem našim klubákům, ale také široké veřejnosti. Celý projekt je nekomerční a naší touhou je, nabídnout v Letovicích další zajímavou možnost trávení volného času a podpořit nadějné nástupce našeho fenomenálního lezce – Adama Ondry.

K DOKONČENÍ PROJEKTU NÁM CHYBÍ 120 TISÍC

Boulder stavíme svépomocí, jen za cenu materiálů. Nyní máme dokončeno zhruba 2/3 projektu. Jakmile seženeme zbylé finance, budeme moci pokračovat a věříme, že již brzy lezeckou stěnu otevřeme pro veřejnost. Vše stavíme podle projektu s certifikátem bezpečnosti.

Rozpočet celého projektu je 302 000 Kč

Dostali jsme příspěvek 150 000 Kč od NADACE MĚSTA Letovice.
Stále nám chybí 115 500 Kč k dokončení boulderu.

CHCI PŘISPĚT
Na boulder se můžete přijít kdykoliv podívat.
Aktuální stav
186 500 Kč / 302 000 Kč
Transparentní účet

250 Kč

Adoptuj si chyt

Za příspěvek 250 Kč si můžeš vybrat svůj vlastní chyt, který ponese tvoje jméno.

500 Kč

Svůj chyt + umístění

Za příspěvek 500 Kč si můžeš vybrat svůj vlastní chyt, kterému na lezecké stěně najdeš svoje místo a ponese tvoje jméno.

1 000 Kč

Svůj chyt + lezení

Za příspěvek 1 000 Kč si můžeš vybrat svůj vlastní chyt, který na stěnu umístíš a ponese tvoje jméno. Jednou nás také můžeš zdarma navštívit a boulder otestovat.

5 000 Kč

Vlastní cesta!

Za příspěvek 5 000 Kč postavíš svoji vlastní cestu, která ponese tvé jméno a může být výzvou pro všechny lezce. K tomu nás můžeš třikrát zdarma navštívit a boulder otestovat, k tomu vždy káva nebo jiný nápoj.

10 000 Kč

VIP akce!

Za příspěvek 10 000 Kč ti nabídneme uspořádání vlastní akce u nás na Fabrice v prostorách lezecké stěny. Může jít o firemní večírek s lezením, rodinou oslavu nebo závody v lezení. V případě příspěvku od firmy i umístění loga u stěny a na webu.

Stavba lezecké stěny

Jan Fallu Veselý
otec myšlenky boulderu v Letovicích
hlavní projektant

Děkujeme za podporu
NADACI MĚSTA LETOVICE