Včera bylo takové hezké datum, které si vyloženě říkalo o vstup dalších nových polovedoucích do našeho týmu. Jedním z nich je náš dlouholetý kamarád, velmi zodpovědný klubák který na Plán B chodí od samého počátku - Dominik Prudil z Letovic. Druhým je boskovický klubák, který Plán B na Majáku navštěvuje už více než rok a velmi se nám osvědčil - Dominik Gric.

V ELIMu tak aktuálně evidujeme celkem 16 polovedoucích, někteří jsou však z různých důvodů (škola, brigády, bydlení na intru) mimo službu, tedy tzv. pasivní polovedoucí. Už několikrát jsme však uvedli, že "titul" polovedoucí je udělen doživotně a jsme vděčni každému, kdo nám v různé intenzitě pomáhal při práci s dětmi na klubech. A jen pro připomenutí, polovedoucím se může stát pouze ten, kdo si klubem projde jako návštěvník a do zodpovědnosti postupně doroste. Když se podíváme na přiložený obrázek, je jasné, že musíme zapracovat na zařazení nějakých holek do našeho týmu.

 

 

 

polovedouci-16