Blíží se nám konec roku, velkým změnám v ELIMu však stále není konec! Další novinkou je návrat Marka Toula, který posledních 6 let pobýval v zahraničí, na dálku však vždy byl součástí ELIMu. Mnohokrát se účastnil organizace LetFestů a byl i u počátku klubu Plán B, kdy jsme ještě s partičkou 15 dětí pobíhali po hřišti nebo na přespávačkách po lese.

Po delší době je tu první přespávačka v tomto školním roce. Těšit se na můžete v pondělí 29.10. od 17:00 v Letovicích. Jelikož jsme změnili prostory, registrovat se může pouze 50 účastníků, tak neváhejte a přihlášku vyplňte ještě dnes. Končit budeme v úterý 30.10. v 9:00.

Po 12 letech od založení a po 8 letech aktivní činnosti (volnočasové kluby) měníme v Letovicích adresu. Do teď nám skvělé útočiště nabízely prostory Církve bratrské na ulici Okružní, od 12.10. máme hlavní základnu přímo v centru města, na adrese Českobratrská 5. ELIM najdete kousek za Albertem, po cestě k Penny - zelený nepřehlédnutelný starší dům.

Už během jara do našeho týmu polovedoucích přibylo několik nováčků, jen jsem o tom nestihli včas informovat. Jedná se o pomocníky z Boskovic - Elišku Špidlíkovou, Zuzanu Sušánkovou a Martina Sušila. Kromě nich se od května aktivně začali zapojovat další pomocníci - Veronika Kubíková, Eliška Veselá, Anežka Hladilová a bývalá zaměstnankyně ELIMu (nyní na mateřské dovolené) Marcela Kratochvílová.

Od 16. října začíná i angličtina pro dospělé (od 18 let). Výuka bude probíhat v Letovicích, vždy v úterý od 18:45 do 20:00. Výuka bude rozdělena na 2 pololetí (říjen - leden a únor - červen). Pokud máte zájem se výuky s Kendrou zúčastnit, vyplňte náš registrační formulář. Výuka probáhá formou konverzace a různých her a aktivit.

Výuka angličtiny bude probíhat od pondělí 15.10. do pondělí 28.1. (1. pololetí) a od 18.2. do 17.6. (2. pololetí). Celkem proběhne cca 30 lekcí zábavné angličtiny plné her, nových slovíček a konverzace s rodilou mluvčí - Kendrou Havliček. Doporučený dobrovolný příspěvek za jedno pololetí je 500 Kč, za celý rok potom 1 000 Kč.

Už pošesté tu máme letní tábor Plánu B, opět v naší vikingské osadě v Rovečném na Vysočině. Tentokrát v termínu 23. - 27.7., tedy 5 dní a 4 noci. Všechny další důležité informace najdete na plákátku při registraci. Cena je 800 Kč (jídlo, doprava, materiály, prostě vše!), tábor je určen všem od 10 let, kapacita je 30 účastníků. Registrujte se co nejdříve, míst je málo a zájem veliký. KAPACITA ZAPLNĚNA

Po delší době opět zveme na přespávačku do Boskovic na Maják. Můžete se na ni těšit v pondělí 7.5. od 19:30 a končit budeme druhý den, v úterý 8.5. v 8:30. Jídlo si každý zajistí sám, protože přijdete až po večeři, takže si vemte svačinu na ráno. Čeká nás několik soutěží/turnajů, her, povídání a filmová noc. Přihlásit se můžete přes registrační formulář. Cena je 40 Kč.